MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpallar 7292260
nr 729 2260
Fotpallar
1 par, 1800-tal, dia 27
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:09:41
100 kr
450 kr
200 kr
400 kr